Lorem Ipsum je považováno za standard v této oblasti už od začátku 16. století, kdy dnes neznámý tiskař vzal kusy textu a na jejich základě vytvořil speciální vzorovou knihu.
Lorem Ipsum je považováno za standard v této oblasti už od začátku 16. století, kdy dnes neznámý tiskař vzal kusy textu a na jejich základě vytvořil speciální vzorovou knihu.
 

Top sellers

GIZEH BF  SCHWARZ
1 574 Kč
GIZEH  BF  NUBUK MOCCA
1 733 Kč
GIZEH  BF LACK  DRESS BLUE  LS ROT
1 733 Kč
GIZEH  BF  SILBER
1 624 Kč
GIZEH  FL  HABANA
2 047 Kč

Arizona Big Buckle FL Cognac HEX Cognac
4 050 Kč -10% 3 645 Kč
Arizona Big Buck NL Ceramic Pattern Rose
4 050 Kč -10% 3 645 Kč
Arizona Big Buck NL Ceramic Pattern Blue
4 050 Kč -10% 3 645 Kč
RAMSES HABANA FEINFLECHTUNG
3 881 Kč -30% 2 717 Kč
Potsdam	 Naturleder Dunkelbraun
3 999 Kč -40% 2 399 Kč

Nesrovnatelné pohodlí

Perfektní pro zdravou chůzi

Každá noha je odlišná. To je důvod, proč nabízíme u většiny našich modelů zdravotní stélky ve dvou různých šířkách: standardní šířka pro širší chodidla (převážně mužská) a úzká šířka především pro štíhlá chodidla (převážně ženská). Aby vám mohly boty perfektně sedět, musí být nastavitelná svrchní část obuvi sladěna s šířkou příslušné zdravotní stélky.

Správná chůze

Boty ovlivňují způsob, jakým se pohybujeme. To je důvod, proč je tak důležité, aby vám obuv seděla správně - a to jak při stání, tak i při chůzi. V následujících tipech, vám ukážeme, jak můžete upravit svůj model Birkenstock® pro perfektní postavení nohy a užít si pocit bezkonkurenčního pohodlí.

The perfect fit picture 1

01

Otevřete všechny pásky a položte chodidlo na stélku. Ujistěte se, že máte na stélce dostatek prostoru kolem paty (0,5cm) a před prsty (0,7-0,8 cm). Toto místo navíc je třeba pro vaše nohy, aby se pod nimi stélka při chůzi přirozeně prohnula. Vaše prsty a pata by neměly být těsně uvnitř stélky, ani přesahovat přes její okraj. Modely s naší stélkou Birkenstock® jsou proto k dispozici ve dvou různých šířkách.

02

Zapněte pásky pohodlně kolem nártu. Nechte dostatek prostoru, aby měly vaše nohy volnost při chůzi a bota „netáhla“ a neomezovala váš pohyb.

The perfect fit picture 2

03

U modelů s páskem za patu dávejte prosím pozor, abyste pásek neutáhli příliš těsně, tlačil by zbytečně nohu do přední části stélky, což je nežádoucí.

04

Poté, co jste si upravili vaše nové Birkenstock® na míru, nezapomeňte se v nich projít. Pokud se vaše nohy mohou pohodlně pohybovat a netlačí na okraj stélky, vybrali jste si správnou velikost i šířku.