Lorem Ipsum je považováno za standard v této oblasti už od začátku 16. století, kdy dnes neznámý tiskař vzal kusy textu a na jejich základě vytvořil speciální vzorovou knihu.
Lorem Ipsum je považováno za standard v této oblasti už od začátku 16. století, kdy dnes neznámý tiskař vzal kusy textu a na jejich základě vytvořil speciální vzorovou knihu.
 

Top sellers

GIZEH BF SCHWARZ
1 574 Kč
ARIZONA BF SCHWARZ
1 574 Kč
GIZEH BF NUBUK MOCCA
1 733 Kč
GIZEH BF LACK DRESS BLUE LS ROT
1 733 Kč
GIZEH FL HABANA
2 047 Kč

RAMSES HABANA FEINFLECHTUNG
3 881 Kč -30% 2 717 Kč
PASADENA BLACK
3 635 Kč -30% 2 545 Kč
Potsdam	 Naturleder Dunkelbraun
3 999 Kč -40% 2 399 Kč
YARA NL ANTIK BRAUN
2 205 Kč
GIZEH NL ANTIK OASIS
2 085 Kč -25% 1 564 Kč

Stejně jako boty, které Vám nabízíme, jsou vyráběny s péči a láskou, tak stejným způsobem se snažíme pracovat pro Vás na našem obchodě. Dobře odvedenou práci poznáme podle spokojeného zákazníka, tím se snažíme řídit a neustále se tím také motivujeme.

Každý z nás by měl v současné hektické době myslet také na své zdraví. Rádi bychom Vám nabídli alespoň malý příspěvek, ke zdravějšímu životnímu stylu. Nabízíme Vám kvalitní obuv německé firmy BIRKENSTOCK, značek Birki´s, footprints, BIRKENSTOCK a Papillio. Jedná se o obuv, která si zakládá na vysoké kvalitě, ručním zpracováním, moderním ale i tradičním designu, a hlavně na pohodlnosti. Boty se hodí do práce, kde v nich vydržíte v pohodlí klidně celý den, ale zároveň jsou příjemné i pro volný čas a relaxování. Na našich stránkách bychom Vám chtěli zaručit tu samou kvalitu a péči, jakou poskytují naše boty. Snažíme se Vám zde poskytnout maximum informací o našich produktech, abyste se mohli sami ujistit o jejich zdravotní nezávadnosti a precizním provedení.

Co Vám nabízíme

Nechceme Vám pouze prodávat. Naší snahou je zajistit co nejlepší služby, tak abyste se k nám rádi vraceli a s nákupem a službami byli co nejvíce spokojeni.

Další informace

Neustále pracujeme na zlepšování našeho internetového obchodu a snažíme se Vám představit co nejširší sortiment.

Na našich webových stránkách obuvoliver.cz Vám chceme nabízet novinky a "drby" ze zákulisí a doufejme, že na nich najdete i nějaké rady,

Facebook je dnes zřejmě nejrozšířenejším komunikačním prostor, budeme rádi, když se stanete našimi fanoušky a podělíte se o své zkušenosti nejen s naší obuví.

Obuv, které jsme se rozhodli věnovat je dostupná v tolika druzích, neustále se vyvýjí. Chcete-li vědět, o čem se u nás "šustne", sledujte náš twitter.

Sledujte náš kanál na YouTube. Každý týden Vám nabízíme nová videa k námi nabízeným značkám.