Nesrovnatelné pohodlí

Perfektní pro zdravou chůzi

Každá noha je odlišná. To je důvod, proč nabízíme u většiny našich modelů zdravotní stélky ve dvou různých šířkách: standardní šířka pro širší chodidla (převážně mužská) a úzká šířka především pro štíhlá chodidla (převážně ženská). Aby vám mohly boty perfektně sedět, musí být nastavitelná svrchní část obuvi sladěna s šířkou příslušné zdravotní stélky.

Správná chůze

Boty ovlivňují způsob, jakým se pohybujeme. To je důvod, proč je tak důležité, aby vám obuv seděla správně - a to jak při stání, tak i při chůzi. V následujících tipech, vám ukážeme, jak můžete upravit svůj model Birkenstock® pro perfektní postavení nohy a užít si pocit bezkonkurenčního pohodlí.

Perfekte_Passform_1.jpg

01

Otevřete všechny pásky a položte chodidlo na stélku. Ujistěte se, že máte na stélce dostatek prostoru kolem paty (0,5cm) a před prsty (0,7-0,8 cm). Toto místo navíc je třeba pro vaše nohy, aby se pod nimi stélka při chůzi přirozeně prohnula. Vaše prsty a pata by neměly být těsně uvnitř stélky, ani přesahovat přes její okraj. Modely s naší stélkou Birkenstock® jsou proto k dispozici ve dvou různých šířkách.

02

Zapněte pásky pohodlně kolem nártu. Nechte dostatek prostoru, aby měly vaše nohy volnost při chůzi a bota „netáhla“ a neomezovala váš pohyb.

Perfekte_Passform_2.jpg

03

U modelů s páskem za patu dávejte prosím pozor, abyste pásek neutáhli příliš těsně, tlačil by zbytečně nohu do přední části stélky, což je nežádoucí.

04

Poté, co jste si upravili vaše nové Birkenstock® na míru, nezapomeňte se v nich projít. Pokud se vaše nohy mohou pohodlně pohybovat a netlačí na okraj stélky, vybrali jste si správnou velikost i šířku.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Nebo Reset password